Aktuality pro léto 2012, informace o setkáních (budou)

Minulé setkání našeho klubu bylo v duchu narozenin i jistého loučení. Smutného, jak jinak. Níže přinášíme i informace ohledně setkávání našeho klubu.

Jedna z našich věrných členek totiž odjela zdokonalovat svou angličtinu rovnou do USA. Veselé bylo to, že jsme rozloučení pojali zároveň jako drobnou oslavu jejích narozenin, které nedávno měla. Markéto, měj se v USA krásně! 🙂

Setkání během léta 2012

Co se týče setkávání našeho klubu v průběhu léta, tak se nemusíte obávat. V červenci 2012 budou naše schůzky probíhat zcela normálně, regulérně v prostorách Moravskoslezské vědecké knihovny v Ostravě.

Pouze na měsíc srpen se poté přesuneme do některé z hospůdek, nebo do jiného umístění. Informace jako vždy umístíme na tyto naše webové stránky. V případě zájmu navštívit náš klub jako hosté v srpnu (klub je otevřen každému a jste zváni), nás prosím kontaktujte.

Slovíčka, se kterými přijdeme do styku během našich setkání jako vždy ukládáme zde. Obrázky sejmutých tabulí doplníme. Připravujeme totiž spuštění nových webových stránek. Máme se tedy všichni na co těšit 🙂

Všem vám přejeme příjemné prožití léta, ať už bude s angličtinou nebo bez ní 🙂